Resultat sorteig meses electorals

AJUNTAMENT DE PENÍSCOLA - Resultat del sorteig de meses electorals per a les Eleccions Municipals i Europees del 26 de maig de 2019

Districte 1 - Secció - 1 - Mesa A - Local Casa de la Cultura

PRESIDENT: VANESA RAMOS BUIL
PRESIDENT SUPLENT PRIMER: ROSA MARIA PARIS VINAIZA
PRESIDENT SUPLENT SEGON: SALVADOR MARTINEZ ESTELLER

VOCAL PRIMER: VICENTA SIMO SOSPEDRA
VOCAL PRIMER SUPLENT PRIMER:  JUAN ANTONIO GINER GUZMAN
VOCAL PRIMER SUPLENT SEGON:  JOSE RAMON RODRIGUEZ ARIAS

VOCAL SEGON: DAVID POZO ALBIOL
VOCAL SEGON SUPLENT PRIMER:  URU URRU
VOCAL SEGON SUPLENT SEGON: ANGELO APRUZZI

Districte 1 - Secció - 1 - Mesa B - Local Edifici Sociocultural

PRESIDENT: LORENA SIMO ESBRI
PRESIDENT SUPLENT PRIMER: MARIA ANTONIA MARTINEZ SIMO
PRESIDENT SUPLENT SEGON: VIRGINIA MARISOL BRITO CORDOVA

VOCAL PRIMER: LUIS MIGUEL MARTI BORRAS
VOCAL PRIMER SUPLENT PRIMER:  JOSE ANTONIO PEÑA GUZMAN
VOCAL PRIMER SUPLENT SEGON:  RAFAEL ESTUPIÑA BORDAS

VOCAL SEGON: JUAN MANUEL GUZMAN LAMPEIRA
VOCAL SEGON SUPLENT PRIMER:  ANA SERRAT GONZALEZ
VOCAL SEGON SUPLENT SEGON: MARIA CARMEN MEDINA PLAZA

Districte 2 - Secció - 2 - Mesa U - Palau de Congressos

PRESIDENT: MARIA CRISTINA VAQUERO CADENAS
PRESIDENT SUPLENT PRIMER: CARLOS DIAZ RUIZ
PRESIDENT SUPLENT SEGON: DAMIEN CYRIL CIGNA

VOCAL PRIMER: JUAN BAUTISTA AMADOR BEL
VOCAL PRIMER SUPLENT PRIMER:  TORBEN WEGGE ROMER
VOCAL PRIMER SUPLENT SEGON:  TOMAS NICOLAS ALTAMIRA GEIRA

VOCAL SEGON: MARIA ISABEL LOPEZ BALAGUE
VOCAL SEGON SUPLENT PRIMER:  FRANCISCO J NAVARRO GIL
VOCAL SEGON SUPLENT SEGON: JOSE MANUEL VALLES LACAMBRA

Districte 2 - Secció - 3 - Mesa A - Edifici Sociocultural

PRESIDENT: GONZALO ARCOS ESBRI
PRESIDENT SUPLENT PRIMER: MARIA VANESA GEIRA VALLS
PRESIDENT SUPLENT SEGON: JESUS FIGUEROLA CASTELL

VOCAL PRIMER: DANIEL PATRICK ALONSO VALCKX
VOCAL PRIMER SUPLENT PRIMER:  JAIME ANTONIO GUZMAN ARENOS
VOCAL PRIMER SUPLENT SEGON:  JOSE ANTONIO CASTILLERO FERNANDEZ

VOCAL SEGON: ALFONSO BAQUERO HUECAS
VOCAL SEGON SUPLENT PRIMER:  ESTEFANIA ALBIOL GONZALEZ
VOCAL SEGON SUPLENT SEGON: ROCIO BONICH CASTAÑO

Districte 2 - Secció - 3 - Mesa B - Edifici Sociocultural

PRESIDENT: MARIA ROVIRA ALBIOL
PRESIDENT SUPLENT PRIMER: FRANCISCO JAVIER MARQUES BEL
PRESIDENT SUPLENT SEGON: REGINA VAL DEL GARCIA

VOCAL PRIMER: SUSANA MARTIN FEBRER
VOCAL PRIMER SUPLENT PRIMER:  FERRAN SIMO GUZMAN
VOCAL PRIMER SUPLENT SEGON:  FRANCISCO JAVIER MARTINEZ RODRIGUEZ

VOCAL SEGON: DANIEL SORIANO ALBIOL
VOCAL SEGON SUPLENT PRIMER:  RAFAEL POLO HERRERA
VOCAL SEGON SUPLENT SEGON: JOSE RUIZ MARTINEZ

Districte 2 - Secció - 4 - Mesa A - Palau de Congressos

PRESIDENT: CARLOS FERNANDEZ TERAN
PRESIDENT SUPLENT PRIMER: MARIA VICTORIA BERRUETA GALARZA DE
PRESIDENT SUPLENT SEGON: MIGUEL BLANCO NAVAS

VOCAL PRIMER: ANTONIO JOSE CASTELL SIMO
VOCAL PRIMER SUPLENT PRIMER:  MARIUTA GHIBAN
VOCAL PRIMER SUPLENT SEGON:  ANTONIA AYZA GONZALEZ

VOCAL SEGON: DANIEL ALVAREZ GALLARDO
VOCAL SEGON SUPLENT PRIMER:  NURIA AYZA ALBIOL
VOCAL SEGON SUPLENT SEGON: JUAN ANTONIO CORTES SANTIAGO

Districte 2 - Secció - 4 - Mesa B - Palau de Congressos

PRESIDENT: GUILLERMO LINDOW ZELADA
PRESIDENT SUPLENT PRIMER: MARIA IBARRA PARIS
PRESIDENT SUPLENT SEGON: ALMUDENA OMS MOYA

VOCAL PRIMER: ISABEL MARTINEZ BACA
VOCAL PRIMER SUPLENT PRIMER:  MARIA MARTINEZ PERALTA
VOCAL PRIMER SUPLENT SEGON:  JESUS FRANCISCO VICENTE DOBON

VOCAL SEGON: GAETANO PASQUALI
VOCAL SEGON SUPLENT PRIMER:  JUANA LOPEZ ORTIZ
VOCAL SEGON SUPLENT SEGON: JOSE ANTONIO MATEOS BAUSET

Peñiscola - Sede ElectrónicaTurismo Peñiscola